Xbox 360 буде підтримуватися ще кілька років

Написано в Uncategorised
  • Переглядів: 1275

Microsoft розповіла про те , що після виходу консолі наступного покоління - Xbox One , стара версія - Xbox 360 буде підтримуватися ще досить довго , тому що на даний момент їх продано майже що 80 000 000 штук. Притому підтримка буде як з боку самої компанії Microsoft - будуть з'являтися нові функції , оновлення програмного забезпечення і так далі , так і з боку розробників ігор , які безпосередньо зацікавлені в кількості продажів своїх ігор.

Друзі сайту: ви можете скористатись масовою розсилкою електронної пошти - http://esputnik.ru/email-rassylki , якщо бажаєте ефективно прорекламувати свій продукт чи компанію!

Тому їм буде куди вигідніше робити гру для обох консолей одночасно - принаймні так заявляли деякі розробники , які не бажають приступати до виробництва ігор під консолі наступного покоління (причина цілком зрозуміла - поки таких пристроїв продано рівно 0 , але , в будь-якому випадку , їм належить підлаштуватися під ринок і працювати на два фронти - тільки для Xbox One робити ігри якісніше , принаймні в плані графіки) . Таким чином , якщо ви хочете придбати консоль , але не бажаєте платити 500 доларів за нову , можна сміливо купувати приставки , вже минулого покоління , які будуть котируватися добре в найближчі пару років вже точно.

Також є й інша приємна особливість - у зв'язку з цим усім ті люди , які не є геймерами , зможуть , набагато дешевше , купити 360 версію консолі. Адже якщо різниці практично не буде (найближчим часом ) , можна значно заощадити як на самій приставці , так і на іграх і аксесуарах до неї. На вторинному ринку ціни будуть вже зовсім низькими, навіть зараз можна за 150-200 доларів купити Xbox 360 в нормальному стані. Головне , щоб компанії, що випускають гри, не забували про « старичків » і продовжували випускати гарні ігри і на минулі консолі.


2011-2020 Всі права захищено.
При копіюванні матеріалів пряме посилання на сайт myslinsky.org обов"язкове, інакше - знайду і руки відірву :)
Designed by Me (or not).
Головна | Контакти | Про автора