Splinter Cell: Blacklist вийде тільки в серпні поточного року

Написано в Uncategorised
  • Переглядів: 1510

Компанія Ubisoft перенесла реліз проекту Splinter Cell: Blacklist. Про це геймерам повідомили через відеоролик, розміщений на популярному ігровому порталі IGN. Отже, нова дата релізу екшена Blacklist - 20 серпня поточного року. Нагадаємо, що раніше видавництво планувало випустити гру вже навесні. Поки причини перенесення не розголошуються.

У новому трейлері повідомляється, що проект вийде для 3-х основних ігрових платформ. Раніше згадувалася також версія гри для нової консолі Wii U, але вже протягом досить довгого часу представники компанії абсолютно не згадують про неї. Анонс нової гри про пригоди легендарного Сема Фішера відбувся влітку минулого року. Відомо, що події нової частини відбуватимуться через 6 місяців, після завершення сюжету попередньої гри Splinter Cell: Conviction.

У Splinter Cell: Blacklist головний герой повинен буде запобігти ряду великомасштабних терактів по всьому світу і знешкодити міжнародне терористичне угруповання. У грі буде мультиплеер і підтримка бездротового контролера Kinect. Серія стелс-екшенів Tom Clancy's Splinter Cell починає свою історію з 2002 року. Відомо, що зараз видавництво веде процес екранізації ігрового серіалу. На головну роль, роль Сема Фішера, може бути запрошений актор Том Харді.

Друзі сайту: вам може бути цікаве створення сайту Тернопіль за найнижчими цінами та з чудовою якістю!


2011-2020 Всі права захищено.
При копіюванні матеріалів пряме посилання на сайт myslinsky.org обов"язкове, інакше - знайду і руки відірву :)
Designed by Me (or not).
Головна | Контакти | Про автора