Яндекс злегка спіткнувся на початку листопада

Написано в Uncategorised
  • Переглядів: 826

Популярний серед вебмайстрів сервіс, що носить назву Liveinternet, повідомляє, що Яндекс почав заключний місяць осені з невеликого падіння. За 10 днів листопада згаданої пошуковою системою оброблено близько 59 відсотків запитів користувачів.

 За той же період в кінці листопада відсоток оброблених запитів дорівнював круглої цифри 60. Шляхом нехитрих математичних розрахунків можна встановити, що різниця між кількістю оброблених запитів між зазначеними періодами становить 1 відсоток. Не багато, але є привід насторожитися.

Причина згаданого падіння, яке спостерігається не тільки в цьому місяці, проста: ОС «Андроїд».

Гугл зміг зробити так, що найпопулярніша операційна система для мобільних пристроїв використовує за замовчуванням саме пошук від американської системи. До того ж, зараз компанія Гугл веде активну рекламну кампанію, спрямовану на просування голосового пошуку. Все вже не раз слухали, напевно: «ОК, Гугл!».

Але і в сфері «не мобільний» пристроїв становище у Гугла краще. Звичайно ж, Яндекс має свій власний браузер. Але, по факту, він є не самою якісною копією «Хрома». Природно, що в «кульгавим» налаштований гугловський пошук за замовчуванням. Мало хто змінює дані настройки.

Виходить, що й тут Яндекс, в недалекому майбутньому, може залишитися тільки лише друге. Фахівці стверджують, що поки рано впевнено говорити про те, що Яндекс втрачає свої позиції. Потрібно, як мінімум, дочекатися кінця місяця і подивитися на підсумкові, а не на проміжні результати.

Друзі сайту: прочитайте різноманітні цікаві статті про роботу на офіційному сайті "Кока-кола".


2011-2020 Всі права захищено.
При копіюванні матеріалів пряме посилання на сайт myslinsky.org обов"язкове, інакше - знайду і руки відірву :)
Designed by Me (or not).
Головна | Контакти | Про автора