Смартфон від Amazon вийде в червні

Написано в Uncategorised
  • Переглядів: 1013

Майже будь-які пристрої, які випускає компанія Амазон, з часом користуються величезним попитом, обумовлюється це наступним: безпосередньо на продажу гаджета заробітку немає, в Амазон звикли давати його майже задарма (окупаючи лише виробництво), а доходи отримувати потім, коли людина буде купувати потрібні програми , ігри, фільми і книги через їх магазин.

Виходить куди вигідніше і перспективніше, при звичайній моделі гроші компанії за пристрій надходять одного разу - так само людина виявляється прив'язаним не тільки до пристрою а й сервісів компанії, де зберігається весь куплений контент.

Поки що смартфона "в арсеналі" у амазона немає, але вже в кінці червня, за останніми даними, його повинні представити. З цікавинок варто відзначити лише 3D-екран, який працює без окулярів і будь-яких інших пристосувань, такий собі ефект паралакс, коли при нахиленні гаджета на екрані ви все-одно бачите зображення, але з іншого боку. Функція і технологія цікаві, але що ще крім цього користувачам зможе запропонувати компанія? Дізнаємося зовсім скоро ...

Друзі сайту: на сайті http://мобильные-стенды.com.ua/ ви можете купити якісні мобільні стенди за доступними цінами!


2011-2020 Всі права захищено.
При копіюванні матеріалів пряме посилання на сайт myslinsky.org обов"язкове, інакше - знайду і руки відірву :)
Designed by Me (or not).
Головна | Контакти | Про автора