Односторінкові сайти вимагають доопрацювань

Написано в Uncategorised
  • Переглядів: 1305

Боротьба з так званим веб-спамом в компанії Google ведеться вже давно. Керівник даного відділу компанії Метт Катс в одному з навчальних відео розповів, як пошукова система «шукає» такі ресурси.

Односторінкові сайти останнім часом набувають все більшої і більшої популярності, причому зроблені вони бувають досить непогано! Майстерність творців таких ресурсів іноді просто вражає. Часто для їх створення використовується JavaScript і каскадні таблиці стилів CSS. Але навіть незважаючи на таку майстерність при створенні цих односторінкових сайтів, вони рідко стають популярними і потрапляють в список кращих.

Метт Катс розповів, що Google ще краще став розпізнавати мову JavaScript. Але він зазначає, що просуванню того чи іншого сайту завжди буде заважати непрофесіоналізм у програмуванні. Поки не буде грамотної веб-розробки, ресурс ніколи не буде гідно оцінений пошуковою системою, і так залишиться він на останніх сторінках запиту. Щоб уникнути різних непорозумінь, Катс вкотре радить розробникам тестувати свої сайти, наприклад, на юзабіліті. Адже якщо, з точки зору SEO, сайт не викликає жодних підозр і нарікань, то і Google до нього претензій мати не буде.

Метт Катс говорив і про просування сайту в пошуковій системі. Він акцентував свою увагу на конверсії ресурсу. Було відзначено, що високі показники CTR залежать від багатьох показників, як-то: регіону, тематики, якісного коду. Перед тим як розраховувати на популярність, високу відвідуваність і на знаходження сайту на верхах запитів, веб-майстрам необхідно гарненько попрацювати саме над створенням грамотних програмних кодів.


2011-2020 Всі права захищено.
При копіюванні матеріалів пряме посилання на сайт myslinsky.org обов"язкове, інакше - знайду і руки відірву :)
Designed by Me (or not).
Головна | Контакти | Про автора