У мережі виявилося фото нового безпілотника Росії

Написано в Uncategorised
  • Переглядів: 1175

На головному сайті уряду Татарстану була опублікована фотографія макета новітнього російського безпілотника, який був продемонстрований міністру оборони Шойгу Сергію ще в Татарстані п'ятого лютого 2013 року. Як зазначено в прес-релізі на основному сайті регіонального уряду, йдеться про новий безпілотний літальний апарат, розробкою якого займалося конструкторське бюро «Сокіл».

На фотографії зображений літальний апарат з хвостовим визначенням V-образного характеру і двома турбогвинтовими двигунами. Перш вже повідомлялося, що «Сокіл» у співпраці з компанією «Транзас» розробляють 2 нових безпілотника. Перший - це ударний або розвідувальний БПЛА вагою до 5т., А другий - вагою до 1 тонни. Загальний обсяг фінансування проектів за підрахунками оцінювався в 3 млрд. російських рублів.

Крім «Транзас» і «Сокола», в Росії розробкою безпілотників займаються ще кілька компаній. У жовтні 2012 року компанії «Сухой» і «МіГ» так само домовилися про спільний проект з розробки БПЛА. Мова може піти навіть про важкий ударний безпілотний літальний апарат.

Безпілотні літальні апарати дозволяють легко та швидко вивідати багато інформації про ворога, при цьому не застосовуючи людський фактор та не ризикуючи людським життям. Також вони можуть наносити невеликі точні авіаудари та аналізувати місцевість різноманітними технічними способами. Через те, що все управління такими апаратами автоматизовано, вони досить дорого обходяться у виробництві.

Друзі сайту: вас може зацікавити якісне покрытие Биогелем киев за низькими цінами!


2011-2020 Всі права захищено.
При копіюванні матеріалів пряме посилання на сайт myslinsky.org обов"язкове, інакше - знайду і руки відірву :)
Designed by Me (or not).
Головна | Контакти | Про автора