Facebook готує чергові оновлення

Написано в Uncategorised
  • Переглядів: 922

Facebook розповів про прийдешні зміни в кращу сторону, для користувачів буде зроблена окрема стрічка новин, в якій вони зможуть читати новини всіх сторінок, на які вони підписані, також Facebook буде надавати послуги працевлаштування.

 

В компанії АртСкиллс ви можете замовити якісні та оригінальні подарунки для своїх близьких за доступними цінами на сайті artskills.ru

Додаткова стрічка новин з'явиться через те, що багато компаній висловили критику з приводу того, що вони вкладають великі кошти для купівлі реклами та послуг, що сприяють просуванню сайту, але до теперішнього часу тут не з'являлося жодної інформації про корпоративні сторінках. Незабаром для всіх користувальницьких акаунтів соціальної мережі буде реалізована функція Pages Feed.

У сфері працевлаштування Facebook також виконав велику роботу по поліпшенню і запустив додаток SJP (Social Jobs Partnership), тепер соціальна мережа співпрацює з Національною асоціацією коледжів та роботодавців, Асоціацією прямих роботодавців та Міністерством праці США, це співпраця дає користувачам безліч можливостей знайти підходящу роботу в США за різними критеріями, таким, як географічний ознака, галузь промисловості і вимоги до кандидата.


2011-2020 Всі права захищено.
При копіюванні матеріалів пряме посилання на сайт myslinsky.org обов"язкове, інакше - знайду і руки відірву :)
Designed by Me (or not).
Головна | Контакти | Про автора