Яндекс - член WWW Consortium

Написано в Uncategorised
  • Переглядів: 1319

Сьогодні Яндекс, є великою IT-компанією, тепер її можна вважати повноправним членом об'єднання WWW Consortium. Дана організація проводить розробки та впровадження новітніх стандартів мережі: тепер же і російський пошуковик отримав безпосередні права на прийняття особистої участі у створенні стандартів, які впливають на життя користувачів всесвітнього Рунета та інтернет мережі, загалом.

 Слід зауважити, що Яндекс і раніше була залучена в діяльність різних робочих груп WWW Consortium. Але тепер характер співпраці Яндекс знайшов більш глобальний масштаб. Яндекс візьме участь в різних відомих робочих групах, а так само сюди входить і група Geolocation, ведуча розробки стандартів у галузі отримання даних про ідентифікацію місця знаходження користувачів для геолокаційні сервісів.

На сайті xfinder.ru ви можете знайти відгук про фільм "Затерянные миры".

Під проводом WWW Consortium сьогодні функціонують 377 компаній-учасниць. Фінансування організації засноване на залученні різних членських внесків, а також пожертвувань. В рамках всесвітнього консорціуму представником російської компанії був обраний Чарльз Невіл.


2011-2020 Всі права захищено.
При копіюванні матеріалів пряме посилання на сайт myslinsky.org обов"язкове, інакше - знайду і руки відірву :)
Designed by Me (or not).
Головна | Контакти | Про автора