У GoogleAdWords внесли зміни

Написано в Uncategorised
  • Переглядів: 663

Листопад 2014 був відкритий кількома найбільшими пошуковими системами - «Яндексом» і Bing'ом - серйозними оновленнями. Зрозуміло, не залишився осторонь і Google, який до цих пір залишається законодавцем мод в пошуковому бізнесі. На початку цього місяця GoogleAdWords запропонував на суд користувачів відразу три серйозних оновлення.

 По-перше, тепер користувачі можуть користуватися одночасно кількома обліковими записами. Безсумнівно, оновлення робить роботу SEO-фахівців зручнішою, їм не потрібно більше тримати відкритими декілька браузерів, або постійно виходити з одного облікового запису і авторізовиваться в інший. Це оновлення дозволяє заощадити чимало часу.

По-друге, в AdWords ввели кілька додаткових функцій, що забезпечують більш зручне управління кампаніями. Завдяки оновленню таблиці завантаження з'явилася можливість отримувати велику кількість інтуїтивних типів таблиць. Особливі опції забезпечують можливість легко вводити зміни в кампанії та групи оголошень.

По-третє, користувачам сервісу від Google вже через кілька тижнів буде доступний звіт про торговельні кампаніях. У ньому вони зможуть отримати повністю дані про категорії товарів, які дозволяють залучити відвідувачів. Там же можна буде отримати новини про доходи від оптимізації ставок.


2011-2020 Всі права захищено.
При копіюванні матеріалів пряме посилання на сайт myslinsky.org обов"язкове, інакше - знайду і руки відірву :)
Designed by Vladislav (or not).
Головна | Контакти | Про автора