У iOS вмонтують «розпізнавалку» музики

Написано в Uncategorised
  • Переглядів: 1180

alt

На музичному ринку Apple займає значуще місце зі своїм iTunes , тим більше , що більша частина користувачів (як «комп'ютерних » з їх iMac і MacBook , так і мобільних , що використовують смартфони і планшети компанії ) купують музику в даному місці. Для них iTunes - єдиний сервіс, через який музика купується , гойдається і слухається , так що в компанії , судячи з усього , вирішили максимально збільшити функціональність в даному секторі.

Йдеться про наступне - судячи з повідомлення деяких видань Apple в даний момент тісно співпрацює з творцями Shazam - це сервіс, що дозволяє по невеликому уривку визначити пісню , вам видається назва композиції , автор , рік і посилання на кліп , а також вся інша « супутня інформація ».

Навряд чи співпраця двох компаній змінить саму технологію розпізнавання пісень - вона залишиться незмінною і надалі буде радувати постійних користувачів своїм широким функціоналом, адже програма Шазам є дуже популярною серед власників смартфонів на різних операційних системах.

Зараз користувачам доводиться запускати окремий додаток для розпізнавання композиції , передбачається, що вже в iOS 8 можна буде наспівати мелодію або записати з іншого джерела за допомогою стандартних функцій , а якщо точніше - через Siri. В цілому - подібні зміни підуть на користь всім , от тільки яка буде вигода у Shazam поки невідомо ...


2011-2020 Всі права захищено.
При копіюванні матеріалів пряме посилання на сайт myslinsky.org обов"язкове, інакше - знайду і руки відірву :)
Designed by Me (or not).
Головна | Контакти | Про автора