Назву бренду буде додано в title

Написано в Uncategorised
  • Переглядів: 885

Компанія Google вже не вперше проводить експерименти з заголовками сайту у видачі. Найменування сайту часто тягнуться із спеціального метатега - title. Але досить часто Google також може вносити деякі зміни. Все залежить від існуючого запиту.

 

Зовсім недавно західні фахівці встигли помітити цікаве нововведення. Деякі результати видаються пошукачем особливим чином. Перед заголовком дуже часто з'являється назва бренду з двокрапкою.

Багато компаній вже почали діяти відповідно з нововведенням. Вони почали прописувати свої тайтли спеціальним чином. Деякі фахівці також відзначають, що сторінки з новими запитами можуть ранжуватися і вище. Разом з цим, ніяких офіційних заяв від компанії Google не надходило. Фахівці компанії не стали інформувати громадськість про те, що може впливати на появу подібних заголовків і яким чином це впливає в подальшому на ранжування.

Своїми міркуваннями з цього приводу встиг поділитися Олексій Елфимов, який на сьогоднішній день є керівником відділу пошукового просування i-Media. Журналісти в першу чергу хотіли уточнити, чи варто переймати західні практики вітчизняним SEO-фахівців. Олексій зазначив, що абсолютно немає необхідності прописувати назви брендів вручну. Дійсно розкручені бренди зможуть дізнатися і без відповідних дій, а ось малознайомі бренди навіть з прописом у видачі не стануть впізнаваними. Єфімов також зазначив, що менша кількість слів у title збільшує вагу запиту в багатьох пошукових системах. Це обов'язково слід враховувати SEO-фахівців.


2011-2020 Всі права захищено.
При копіюванні матеріалів пряме посилання на сайт myslinsky.org обов"язкове, інакше - знайду і руки відірву :)
Designed by Me (or not).
Головна | Контакти | Про автора