Доходи Рунета склали 4.62% від ВВП Росії

Написано в Uncategorised
  • Переглядів: 1450

Як свідчить статистика, зібрана РАЕК (Російська Асоціація електронних комунікацій) та Вищою школою економіки, в Рунеті генерується близько 5% ВВП Росії. Як стверджують представники цих організацій, настільки ретельне дослідження в російському сегменті глобальної мережі проведено вперше.

Торік частка інтернет-ринків і сполучених сегментів економіки склала 2.52 трлн. рублів, тоді як загальний обсяг національної економіки досяг 54.6 трлн. рублів. При цьому на сервісно-контентний ринок припало 550 млрд. рублів. А ось мережеві інвестори, електронні торгові майданчики і провайдери змогли заробити 1.97 трлн. рублів. У нинішньому році ринки сервісу і контенту зростуть на третину, тоді як для національного ВВП прогнозується втричі менший ріст. Інші сегменти ринків Рунета і залежних від них ринків поки демонструють таку ж динаміку, як і в минулому році. У 2011 році найбільший обсяг грошових потоків згенерував сегмент електронних продажів.

Онлайн-рітейлери змогли заробити 309.4 млрд. рублів, а в секторі платежів виручка досягла 166.7 млрд. рублів. Незважаючи на те, що частка відео і контекстної реклами на ринках інтернет-сервісів невелика, і становить приблизно 5%, ці сегменти в минулому році продемонстрували стрімке зростання - 53%. Очікується, що і в поточному році динаміка зростання не сповільниться.


2011-2020 Всі права захищено.
При копіюванні матеріалів пряме посилання на сайт myslinsky.org обов"язкове, інакше - знайду і руки відірву :)
Designed by Me (or not).
Головна | Контакти | Про автора