Типи запчастин для мотоцикла

  • Переглядів: 447

Купуючи запасні частини або інструменти для мотоцикла, будь байкер бажає заощадити. Це прагнення цілком зрозуміло. Технічне обслуговування двоколісного транспорту вимагає істотних витрат. Але Motokvartal попереджає - економити потрібно не на шкоду якості. Ви можете вибрати один з трьох варіантів: нові оригінальні (ОЗ), нові неоригінальні (НЗ) або позичена вироби (ПЗ). Вони розрізняються не тільки за ціною, але і по надійності і довговічності.

Оригінальні запчастини

Оригінальні запчасти на мотоцикл днепр, Сузукі, Хонда та інших марок є найбільш якісними і надійними. Їх виготовляє виробник мотоциклів, тому вони в точності збігаються з тими деталями, які вже встановлені на байку.

Але у відсутності відмінностей між деталями є і недолік. Якщо з одним з елементів виникали проблеми, то, швидше за все, вони виявляться і у заміни.

Для покупця головним «мінусом» таких деталей є їх вартість. Вони коштують набагато дорожче, ніж інші описані тут варіанти.

Можуть виникнути труднощі з пошуком цих виробів, якщо у вас раритетний мотоцикл.

Неоригінальні запчастини

Випускаються не виробником мотоцикла, а іншими компаніями з використанням специфікацій офіційного бренду.

переваги:

Головна перевага такого товару - його ціна. Якщо ви думаєте, як відремонтувати байк з використанням нових деталей, але маєте в розпорядженні обмежений бюджет, цей варіант створений якраз для вас.

Ще одна позитивна якість НЗ - їх доступність. Знайти їх на порядок простіше, ніж оригінальні деталі. Багато компаній займаються випуском деталей по специфікаціях, що істотно полегшує пошук.

Іноді НЗ можуть бути навіть краще, ніж дорогі ОЗ. Якщо в неоригінальною деталі був помічений дефект, виробник швидко усуває його. Але за економію доводиться платити. Потрібно проявляти більшу обережність при виборі запчастин, щоб вони повністю відповідали вашому транспортному засобу. Існує ризик придбання неякісного товару.

Старі запчастини

ПЗ - це оригінальні або неоригінальні деталі, вже були у вжитку. Як правило, це найдешевший варіант з усіх описаних тут.

Але і недолік очевидний - в надійності цих виробів не можна бути повністю впевненим. Їх вже використовували певний час. А будь-яка річ зношується в процесі експлуатації. Тому не можна точно знати, як довго придбана деталі прослужить на вашому мотоциклі.


2011-2020 Всі права захищено.
При копіюванні матеріалів пряме посилання на сайт myslinsky.org обов"язкове, інакше - знайду і руки відірву :)
Designed by Me (or not).
Головна | Контакти | Про автора