У Яндекса тепер нова реклама

Написано в Uncategorised
  • Переглядів: 1220

Яндекс продовжує йти по стопах «свого праотця» Google, що підтверджує нещодавно проведена ним серія неоднозначних експериментів на своїх сервісах, значна частина яких протікає абсолютно несвоєчасно. Свідками таких дивовижних експериментів виявилися користувачі, що відмітили вчора нову рекламу у вкрай несподіваному для неї місці - прямо під полем пошукових результатів.

Друзі сайту: можливо ви захочете скачати скрипти продаж, коли дізнаєтесь, наскільки вони піднімають продажі та підвищують ефективність вашого бізнесу!

Провідний спеціаліст з інтернет-маркетингу фірми ІнтерЛабс Олег Сахно помітив, що відносно недавно Яндекс став набагато частіше експериментувати з рекламою під час видачі результатів пошуку, яка завжди приносила компанії величезну частку прибутку, одержуваної з інтернет-діяльності.

Після свого виходу на арену IPO, Яндекс став серйозним чином націлений на вагоме примноження власних фінансових ресурсів, що стало причиною багатьох корінних змін в Директі (наприклад, підсвічування, а також переміщення з звичного місця рекламних елементів і favicon для проплачених результатів).

Також Олег дозволив собі засумніватися в доцільності та ефективності переміщення на нове місце рекламних комерційних оголошень під результати пошукового запиту, але при цьому він виявив тверду впевненість в тому, що це здатне значно підвищити вартість такого місця в спецрозміщенні.

Деякий час тому Яндекс робив спроби експериментів з наданням клієнтам і користувачам послуги бронювання готелей в пошуковій видачі. Після скоєння введення відповідного запиту, в сервісі видачі з'являлася спеціально призначена форма, використовуючи яку можна було забронювати номер у готелі.


2011-2020 Всі права захищено.
При копіюванні матеріалів пряме посилання на сайт myslinsky.org обов"язкове, інакше - знайду і руки відірву :)
Designed by Me (or not).
Головна | Контакти | Про автора