Google попросила замінити статтю

Написано в Uncategorised
  • Переглядів: 980

На прохання компанії Google була відредагована недавно написана австралійської журналісткою стаття про уразливість додатків Google Play. Вона була опублікована на порталі News.com.au. Однак на прохання керівництва Google, були внесені зміни в статтю і матеріали, що розташовують посиланням на дану статтю.

Друзі сайту: можливо вас зацікавить компанія Сарансктехмонтаж, яка продає обладнання для пінопласта за доступними цінами!

Проблема недоторканності особистих даних послужила приводом для написання статті. Інформація про покупців і здобувається їм контенті надходить безпосередньо в компанію. На думку автора, така ситуація не етична по відношенню до користувачів. Необхідно, насамперед, питати згоди самих споживачів про поширення особистих даних.

Про вседоступності даних користувачів першим повідомив австралійський програміст. Він зазначив, що купуючи продукт в компанії Google, користувач передає свої дані, а саме: ім'я, адресу проживання, e-mail, безпосередньо в компанію, причому він не отримує повідомлення про передачу даних. На думку австралійця, ця інформація допомагає відслідковувати користувачів, незадоволених продуктом, і їх негативні відгуки.

Найголовніше, що продавці, в чиї руки потрапляє інформація, можуть її продати.


2011-2020 Всі права захищено.
При копіюванні матеріалів пряме посилання на сайт myslinsky.org обов"язкове, інакше - знайду і руки відірву :)
Designed by Me (or not).
Головна | Контакти | Про автора