У Twitter з'явилася панель управління з розширеною функціональністю

Написано в Uncategorised
  • Переглядів: 965

Соціальна мережа Twitter обзавелася розширеної панеллю управління, яка буде корисною як для рекламодавців, так і для звичайних шанувальників сервісу мікроблогів. Нововведення дозволить користувачам бути в курсі, яке кількість разів їх твіти проглядалися передплатниками і як це відбувалося.

 Скористатися новою панеллю керування зможуть володарі верифікованих облікових записів, рекламодавці, а також власники Twitter Card. Згідно з відомостями ресурсу searchengines.ru, впровадження нових функцій дає можливість набагато ефективніше здійснити оптимізацію шеринга інформаційного наповнення в соціальному сервісі Twitter.

Завдяки удосконаленню панелі інструментів, користувачі сервісу мікроблогів зможуть відстежувати твіти в режимі реального часу. Крім цього, стає можливим порівняння кількості переглядів різних записів допомогою програмного забезпечення для платформ Android і iOS або через веб-інтерфейс.

Статистичні відомості щодо числа ретвітів, занесення сторінки в обране, кліків по посиланнях, відповідних меседжів можна отримати на сторінці аналізу даних.

Оновлена ​​панель управління дозволяє знаходити повідомлення, переглянуті максимальну кількість разів, а також твіти, що зацікавили найбільш активних власників акаунтів на Twitter. Володіючи інформацією про те, який контент найбільш затребуваний серед передплатників, користувач зможе розміщувати здатні зацікавити блогерів дані.

Створенню панелі управління нового зразка передувало детальне вивчення двох сотень органічних твітів різних компаній, прийнятий до уваги рівень їх «просматриваемости», ступінь взаємодії користувачів з подібними записами в Twitter.

Друзі сайту: ви можете замовити найкращий vps хостинг за доступними цінами!


2011-2020 Всі права захищено.
При копіюванні матеріалів пряме посилання на сайт myslinsky.org обов"язкове, інакше - знайду і руки відірву :)
Designed by Me (or not).
Головна | Контакти | Про автора