Як вибрати якісний кальян?

  • Переглядів: 643

Крок за кроком такої східний спосіб відпочинку як куріння кальяну вривається в наше життя. Багато людей не тільки відвідують спеціальні заклади для цього, а й набувають кальяни для домашнього користування. Сьогодні ми поговоримо про те, як вибрати якісний кальян.

Зверніть увагу, що на сайте kalyanchik.ua ви можете придбати якісний кальян швидко та вигідно.

Якої висоти повинен бути кальян?

Питання висоти стосується скоріше зручності у використанні. Існує думка, що краще вибирати високий кальян, оскільки дим в ньому більше охолоджується, а також, проходить краще очищення. Хоча наукових і документальних доказів цьому немає.

Набагато більшу роль відіграють шланги для куріння.

Одним з показників є внутрішній діаметр шланга. Тут працює принцип «чим більше тим краще», адже великий діаметр сприяє лягли паління. А ось що стосується матеріалу, то одними з кращих вважаються силіконові шланги. Вони краще миються і мають різні діаметри. Конкуренцію їм можуть створити тільки шкіряні шланги. Важливо, що б шланг ні перегнутий і не мав тріщин. Це може погіршити процес куріння.

А ось що стосується колби, то вони бувають найрізноманітніші, починаючи від металевих колб, і закінчуючи кришталем. Металева колба міцніша, але незручна в догляді. Найчастіше зустрічаються скляні колби, однак кришталеві перевершили їх як по міцності, так і по своїй красі.

Матеріал шахти є одним з важливих критеріїв при виборі кальяну. Найкращим варіантом є шахти з нержавійки. Вони не піддаються корозії і не окислюються. Також, це сприятливо впливає на строк служби і звичайно ж смак тютюну.

Чаша для тютюну може бути керамічна, або металева. Одним з кращих варіантів чаш є глиняні. Вони довго зберігають тепло, не дозволяють пригоріти тютюну і рівномірно нагріваються. Краще придбати чашу з дрібними отворами, ніж з великим. Це більш практично і зручно.

Поліпшити якість кальяну може і рідина. Найбільш простим варіантом буде вода. Однак її краще вибирати серед очищених варіантів, ніж просто з-під крана. Також, сік або ж молоко додадуть диму особливий аромат і властивості. А ось якщо змастити трубки кальяну алкоголем, хороший вечір вам гарантований.


2011-2020 Всі права захищено.
При копіюванні матеріалів пряме посилання на сайт myslinsky.org обов"язкове, інакше - знайду і руки відірву :)
Designed by Me (or not).
Головна | Контакти | Про автора