У майбутньому Windows-комп'ютери будуть коштувати близько 100 доларів

Написано в Uncategorised
  • Переглядів: 844

 Нові технології гарні по багатьох причинах, але одна з найприємніших змін, які приходять з часом, стає здешевлення. Так, ще 15 років тому комп'ютер був доступний лише обмеженій кількості осіб і то для роботи, сьогодні ж вони є практично у всіх, та й далеко не в одному екземплярі. Часто зустрічається ситуація, що в офісного працівника є домашній комп'ютер для розваг та іграшок, а також ноутбук, що використовується в офісі і відрядженнях для роботи. Зараз якраз черговий момент пори здешевлення, тренд задала компанія Google зі своїми хромбуками, вартість яких починається від 250-300 доларів, при цьому для роботи вони годяться цілком (робота з документами, онлайн-сервісами та іншим подібним).

 Сатья Наделла - новий керуючий Microsoft, розуміє, що програти цю битву можна, тому представили недавно HP Stream всього за 200 доларів, крім того обіцяють велику різноманітність подібних робочих конячок в різній комплектації від безлічі виробників вже до кінця 2015 року. Планується, що в майбутньому вдасться здешевити комп'ютери до 100 доларів, при цьому мова йде і про планшети в тому числі.

Друзі сайту: вас може зацікавити якісна розробка сайтів львів від веб-студії ECHO, яка виконає замовлення професійно та за короткі терміни!


2011-2020 Всі права захищено.
При копіюванні матеріалів пряме посилання на сайт myslinsky.org обов"язкове, інакше - знайду і руки відірву :)
Designed by Me (or not).
Головна | Контакти | Про автора