Бездротові навушники для Android: які вибрати?

  • Переглядів: 1366

Бездротові навушники існували задовго до того, як Apple представила свої AirPods. Але, як це часто буває, саме Apple змогла дати імпульс цьому ринку. В результаті повністю бездротові навушники стали одним з головних трендів минулого року і однозначно залишаться їм в 2018. І якщо для iPhone є AirPods, то що вибрати для Android? Спробуємо відповісти на це питання в нашій добірці бездротових Bluetooth навушників.

AirPods - $ 160

Для кого-то дивно, але AirPods працюють і з Android смартфонами. Правда є кілька обмежень. Не варто чекати швидкого підключення, як у випадку з iPhone. Його доведеться здійснювати вручну за допомогою Bluetooth. Пожертвувати доведеться і функціоналом. Розумна зупинка музики, якщо дістати один навушник з вуха, з Android працювати не буде. AirPods будуть звичайними Bluetooth навушниками, але навіть в такому режимі вони забезпечать прекрасний, наскільки це можливо для такого формату, звук і комфорт. AirPods єдині в цій добірці виконані у вигляді вставних навушників, кажучи народною мовою - «вкладишів». З одного боку такий формат робить їх найбільш комфортними і дозволяє слухати музику досить довго. З іншого, AirPods підходять далеко не всім через індивідуальної будови вуха, їх легше втратити, ніж внутрішньоканальні, та й ізоляція шумів тут далеко не найкраща. Проте Apple змогли зробити навушники з відмінним звуком, дуже компактним і зручним чохлом з вбудованим акумулятором, і дуже привабливою ціною.

Зверніть увагу, що в інтернет-магазині alfabox.com.ua ви можете придбати якісні безпровідні навушники за найвигіднішими цінами.

Samsung Gear IconX 2018 - $ 199

Samsung представила перше покоління Gear IconX за три місяці до AirPods. Тоді ці навушники здавалися неймовірним продуктом, дуже технологічним і дуже нішевим. Мало хто вірив, що подібний формат найближчим часом стане популярним. Свою роль зіграла і ціна в $ 200. Чи не кожен був готовий морально розлучитися з такою сумою. В результаті Gear IconX першого покоління залишилися без особливої уваги, хоча і були не просто навушниками, але і фітнес-трекером, здатним і навантаження вважати і навіть пульс перевірити. У новій версії IconX 2018 відмовилися від пульсометра і інших непотрібних булочок і змогли збільшити автономність з 1,5 до 4-5 годин. Змінилася форма зарядного кредла, завдяки чому він став більш зручним. В чохол вбудована батарея, що дозволяє заряджати навушники, втім це стандарт для всіх аксесуарів такого роду. Gear IconX 2018 з раніше мають спортивний напрямок, в додатку є безліч порад і підказок для займаються спортом.

У навушників є сенсорна поверхня, яка розуміє жести. Можна збільшувати гучність, пропускати трек, ставити на паузу або включати. В налаштуваннях можна вибрати майстер-навушник, який і буде виконувати команди. Крім того навушники мають вбудований накопичувач на 4 Гб. За допомогою програми можна завантажити музику в навушники і відправитися на пробіжку без смартфона. Єдине, що не змінилося в навушниках в порівнянні з минулим поколінням - якість звуку. Звук тут непоганий, на рівні або навіть кращі за середні Bluetooth-навушників такого формату. Але якщо порівняти IconX з AirPods, то останні однозначно звучать цікавіше.


2011-2020 Всі права захищено.
При копіюванні матеріалів пряме посилання на сайт myslinsky.org обов"язкове, інакше - знайду і руки відірву :)
Designed by Me (or not).
Головна | Контакти | Про автора