Автомобілі з США: чому варто користуватися послугою доставки?

  • Переглядів: 292


Коли постає питання про покупку автомобіля, перший момент, на який звертається увага - це де саме придбати машину. При цьому хочеться, щоб вона була не тільки доступною в плані вартості, але ще і радувала хорошою службою.

В цьому відношенні, добре себе зарекомендували послуги, що дозволяють замовити машину з-за кордону. Автомобілі з США вже доставили задоволення багатьом клієнтам, які зверталися за допомогою до спеціалізованих компаній. Якщо вас цікавить, откуда лучше пригнать автомобиль из ЕС или США, то радимо перейти за даним посиланням вже зараз.

Переваги машин з США

Купівля автомобіля з США - вигідне, а найголовніше надійне вкладення. Чому це так? Є відразу кілька причин:
  • Йде економія коштів. В середньому автомобіль з США виходить на 20-30% дешевше, ніж ринкова вартість тієї ж марки в умовах придбання на території своєї країни.
  • Високий рівень якості та надійності. Ні для кого не секрет, що складання автомобілів в США вважається однією з найкращих. Так що купуючи автомобіль, можна не турбуватися про те, що виникнуть несправності.
  • Надається велика різноманітність моделей і марок. Знайдеться варіант під будь-який смак і "гаманець".
  • Велика частина машин "нафарширована" під зав'язку. Іншими словами автомобілі надаються покупцю в повній комплектації. Сюди входять такі системи, як коробка-автомат, клімат-контроль і ряд інших.
  • При цьому автомобілі з Америки мають об'єм двигуна більше середньостатистичного. А також вони розраховані на використання 92 бензину, що дуже актуально для доріг в Україні.
  • Кожна машина з США має свій унікальний ідентифікаційний номер, завдяки якому можна дізнатися все про машину: її минулого господаря, тип реєстрації, терміни проходження ТО і так далі. Загалом, можна без проблем отримати достовірну інформацію про те, що машина не викрадена і не бита.

Як оформити замовлення?

Для оформлення замовлення потрібно буде звернутися в компанію, яка надає дані послуги. Далі фахівець допоможе підібрати потрібну модель з урахуванням всіх потреб (фінансової можливості, переваг в плані марки і кольору, тощо).

Вже після цього з клієнтом укладається договір і починається процес відправлення автомобіля на потрібну територію. Перевага полягає в тому, що в вартість послуги вже входити розмитнення машини на кордоні. Іншими словами, переживати ні за що не доведеться. Сплатив, а далі просто чекаєш, коли твій автомобіль прибуде в вказане місце.

2011-2020 Всі права захищено.
При копіюванні матеріалів пряме посилання на сайт myslinsky.org обов"язкове, інакше - знайду і руки відірву :)
Designed by Me (or not).
Головна | Контакти | Про автора