Медведєв відвідав офіс «Яндекс»

Написано в Uncategorised
  • Переглядів: 871

Екс-президент, а нині прем'єр-міністр Дмитро Анатолійович Медведєв зовсім недавно наніс візит в офіс компанії «Яндекс». За час перебування Медведєва в офісі він познайомився з працівниками та тими роботами, які вони виконують. Дмитру Анатолійовичу представники компанії провідною пошукової системи всієї Росії показали кілька проектів, які знаходяться в кінцевій стадії розробки.

Друзі сайту: вас можуть зацікавити якісні та міцні мойки из гранита, які ви можете замовити за доступними цінами!

Причиною такого візиту стало чергове засідання Ради з модернізації та інновацій. На цьому засіданні прем'єр-міністр Російської Федерації відзначив, наскільки важливий зараз для РФ питання розвитку IT технологій, підкресливши значущість і важливість цієї галузі. Медведєв повідомив, що з бюджету Росії був виділено 21 млрд. рублів на розвиток і підтримку програм сфери IT.

Аркадій Волож, генеральний директор компанії «Яндекс», представив прем'єру пілотний проект, суть якого становить покращення руху таксі та інших транспортних засобів. Такий проект, за словами Воложа, допоможе кожному великому місту Росії поліпшити рух транспорту.

По закінченню зустрічі Медведєв зізнався, що давно хотів скачати Яндекс. Браузер, але, на жаль, не знаходить часу.


2011-2020 Всі права захищено.
При копіюванні матеріалів пряме посилання на сайт myslinsky.org обов"язкове, інакше - знайду і руки відірву :)
Designed by Me (or not).
Головна | Контакти | Про автора