У Bing тепер можна побачити автора статті

Написано в Uncategorised
  • Переглядів: 1697

У пошуковій системі «Bing» з'явилася функція «Авторство». Тепер портрет автора буде відображатися перед сніппетом статті в пошуковій видачі. Фотографії авторів відображаються і в додатковому інформаційному блоці, що знаходяться правіше результатів пошукової видачі.

Вас може зацікавити хороший магазин нард в Питере, в якому ви можете придбати нарди на будь-який смак за доступними цінами!

У дискусіях про нововведення пошукової системи «Bing» веб-майстри звернули увагу на схожість зовнішнього оформлення новинки і «Google».

У самому ж «Google» така функція була впроваджена набагато раніше - в червні 2011 року. Наявність авторської мітки в системі «Google» дозволять не тільки визначити автора опублікованого контенту, але і дізнатися про наявність інших робіт цієї людини в інтернеті. Атрибут rel = «author» дозволяє поставити авторську мітку на розміщений в мережі контент.

У серпні 2011 року «Яндекс» представив свою аналогічну систему захисту прав авторських текстів - «Оригінальні тексти». Авторський контент завантажується через спеціальний розділ в Яндекс.Вебмастере до публікації в мережі. Це дозволяє системі визначити, кому належить авторство. Мінімальний рекомендований розмір статті - 2000 знаків, максимальний - 32 тисячі.


2011-2020 Всі права захищено.
При копіюванні матеріалів пряме посилання на сайт myslinsky.org обов"язкове, інакше - знайду і руки відірву :)
Designed by Me (or not).
Головна | Контакти | Про автора