Twitter запустив в роботу нову функцію

Написано в Uncategorised
  • Переглядів: 802

Всесвітньо відома соціальна мережа «Twitter» випустила оновлення одночасно для пари додатків на Android і IOS, яке дозволяє бачити користувачам Тренди або так звані «Актуальні теми» як з усього світу, так і тільки ті, що відповідно цікавлять конкретного користувача за локалізацією.

Тренди транслюватимуться, виходячи з тих інтересів, які зазвичай виявляють користувачі і акаунти, на які кожен з них підписаний. Таким чином, останній випущений апдейт привніс деякі зміни, які з'явилися у вигляді нової опції, розташованої у вкладці під назвою «В курсі». Остання тепер має рядок «tailored trends», що відображає тренди з урахуванням існуючих інтересів, це, до всього, також дає можливість поміняти місце розташування.

Друзі сайту: можливо, вам потрібна безкоштовна електронна пошта, в якій ви можете зареєструватися просто зараз та використовувати повний функціонал.

Так, якщо Ви часто задаєте деякі запити, то додаток буде здатний відстежити це і враховувати при подальшій роботі користувача. У тому випадку, коли користувач буде змінювати своє місце розташування вручну, то він в обов'язковому порядку буде попереджений про те, що сервіс мікроблогів буде відслідковувати теми, беручи до уваги нове географічне положення.

Користувачі матимуть можливість вибирати з декількох тисяч об'єктів, які здебільшого - це великі міста, розташовані по всьому світу. Користувачі також зможуть насолоджуватися поліпшеною якістю відтворення відеороликів, це стане можливо за допомогою програми «Vine». А ось ретвіти і відповіді на додаток до вказівкою профілю користувача, що додав той або інший запис, будуть відображати інформацію про всіх користувачів, які відгукнуться.


2011-2020 Всі права захищено.
При копіюванні матеріалів пряме посилання на сайт myslinsky.org обов"язкове, інакше - знайду і руки відірву :)
Designed by Me (or not).
Головна | Контакти | Про автора