Twitter-манія та її переваги

Написано в Uncategorised
  • Переглядів: 977

Для тих, хто завжди хотів записувати свої думки, але не знаходив під рукою ручки і блокнота, назавжди розпрощалися з цією проблемою з появою Twitter'а. Твіттер так само став зручним «сховищем думок» для тих, хто хотів вести блог, але не мав можливості витрачати на це надто багато часу.

Twitter- це соціальна мережа, міні-блог, що складається з 140 символів. Зараз у Твіттері тобто кожен відома людина і кожен хоч трохи симпатичний кіт. Популярність цієї соціальної сіті зростає з кожним роком.

У 2015 році Twitter і BlackRock (міжнародна інвестиційна компанія) здійснять угоду з купівлі-продажу акцій Twitter'а. До яких наслідків це призведе, поки невідомо, але навряд чи хтось захоче розпрощатися з чудовим мікро-блогом.

Чим же Твіттер краще, наприклад, сайту ВКонтакте? Та нічим, тут виключно справа смаку. Перевага Твіттера в його лаконічності і можливості отримувати інформацію, а так само відповідати на репліки інших. Так само можна фолловить (у значенні «читати кого-небудь») цікавлять вас популярних людей або самому бути в ТОПі.

Твіттер, як і кожна соціальна мережа, стикається з шахраями і тими, хто накручує собі рейтинг за допомогою так званих «фейків» (не існують в природі людей), поки це не заважає користувачам і не шкодить системі, адміністрація не докладає жодних заходів.

Більшу частину свого доходу Twitter отримує за рахунок розміщення реклами на своєму сайті. Підприємці знають про величезну кількість молоді, безперервно перебуває в Твіттері не втрачають можливість промайнути своєю продукцією (практично у кожного магазину чи фірми є свій аккаунт в Твіттері, через нього набагато простіше поширювати інформацію).


2011-2020 Всі права захищено.
При копіюванні матеріалів пряме посилання на сайт myslinsky.org обов"язкове, інакше - знайду і руки відірву :)
Designed by Me (or not).
Головна | Контакти | Про автора