Twitch купила компанія Amazon, а не Google, як очікувалося

Написано в Uncategorised
  • Переглядів: 1020

Google весь час інвестує гроші, яких у компанії предостатньо, в перспективні сервіси, технології і компанії. Деякі продукти створюються фахівцями компанії з нуля, інші купуються і повністю переробляються, ще якісь використовуються після придбання без будь-яких змін.

 Так що новина про те, що Google купує Twitch - найпопулярніший сервіс серед стримеров (геймери, що демонструють свою гру або якесь інше заняття в прямому ефірі аудиторії сайту). Ніхто навіть не сумнівався, що Гугл викупить сервіс, в інтернеті на сторінках деяких видань навіть з'явилися чутки про те, що трапиться з сервісом, які зміни привнесе Google і все в такому дусі.

Несподівано виявилося, що Твітч придбала Amazon за суму в 970 мільйонів доларів, що буде з стрімінговим сервісом далі поки неясно, швидше за все Амазон використовує цей сервіс для розвитку та «підкорення» ще однієї ніші, а ось який - це нам належить дізнатися в майбутньому. Працівники та власники Twitch виявилися задоволені угодою, вони хочуть швидше приступити до роботи вже в складі Amazon.

Друзі сайту: на сайті /kenguru.com.ua/ru/branding/ ви можете побачити різноманітні результати якісного брендування та замовити своє за доступними цінами!


2011-2020 Всі права захищено.
При копіюванні матеріалів пряме посилання на сайт myslinsky.org обов"язкове, інакше - знайду і руки відірву :)
Designed by Me (or not).
Головна | Контакти | Про автора