Твіттер WikiLeaks у привітанні росіян з католицьким Різдвом допустив помилку

Написано в Uncategorised
  • Переглядів: 1032

Сайт витоків інформації WikiLeaks привітав росіян з католицьким Різдвом у своєму акаунті в Твіттері . Повідомлення з'явилося в сервісі мікроблогів 25 грудня. В опублікованому пості була допущена помилка . У повідомленні було сказано: «З Різдвом Христовим російського народу». Після публікації протягом декількох годин твіт набрав 80 ретвітів і 25 раз був внесений до обраного.

Деякі з користувачів , які прокоментували повідомлення , помітили помилку. Крім того , вони відзначили , що поздоровлення зроблено не зовсім вчасно , оскільки Різдво у православній церкві святкується на кілька тижнів пізніше - 7 січня. Таке ж привітання у твіттері WikiLeaks з'явилося англійською - сайт привітав користувачів США , і на іспанській мові.

На Twitter організації підписано близько двох мільйонів користувачів. Організація WikiLeaks спеціалізується на публікації документів з грифом «таємно». Вона була заснована в 2006 році. Профінансувати WikiLeaks може будь-хто , відправивши пожертву .

Друзі сайту: на сайті nvg.com.ua/ ви можете підібрати для себе найкращу кліматичну техніку відмінної якості та за доступною ціною! Інтернет магазин кліматичної техніки у Дніпропетровську - "Навігатор".


2011-2020 Всі права захищено.
При копіюванні матеріалів пряме посилання на сайт myslinsky.org обов"язкове, інакше - знайду і руки відірву :)
Designed by Me (or not).
Головна | Контакти | Про автора