Трохи про літні фільми

Написано в У вільний час
  • Переглядів: 4141

Мда, хто б міг подумати, що за 3 тижні я стану другокурсником і безкінечна рутина знову почнеться. Літо підходить до кінця, можна трохи поплакати, побити кулаком стіну, але літо однаково закінчиться.

Та не хочу я концентруватись на всіляких сумних речах. Давно я не писав про свої враження від нових фільмів. Почну з останнього, який переглянув – Елізіум. Добротна така фантастика від режисера «Дистрикту №9», проте до самого Дистрикту серйозно недотягує, а жаль.

Я колись писав, що не фанат фільмів жаху, але поволі ним стаю J. Нещодавно сходив на «Закляття» і фільм мене порадував. Це не типовий фільм жахів, де хтось за кимось ганяється з пилою в руках. Я взагалі помітив, що якщо робити фільм, де тематика тісно переплітається з релігійними приколами, з дияволом і богом, то виходить доволі цікаво. Тут саме такий випадок, частково фільм нагадав мені «Екзорцизм Емілі Роуз», і практично весь час фільм тримає в напруженні. Актори підібрані вдало, зіграли чудово. На загальному фоні виділилась Фармінга – такі ролі якраз для неї.

З комедій порадували «Озброєні і небезпечні», не очікував гідної комедії, проте виявилось навпаки. Сюжет, звичайно, банальний, але настрій фільм мені підняв, ну і Сандра Булок(чи Балок, ніхто не знає) зіграла на рівні, давно я її не бачив у фільмах.

Від РЕД 2 я очікував трішки більшого, але загалом досить непогано – особливо кінець.

Розчаруванням літа для мене став «Тихоокеанський рубіж». Якась фігова пародія на Трансформерів і при цьому дуже невдало знята. Актори дуже посередні, а всі гроші, які були витрачені на графіку, пішли в смітник. Бо коли ти дві години стараєшся розібрати де і що знаходиться, це напрягає. Зняли б вже тоді у більшому масштабі, йомайо… А то весь фільм, то руку робота десь побачив, то кусок монстра, і всьо це рухається з великою швидкістю і залито бризками води. Та ще й темно постійно, нікуди не годиться.

Ледь не забув про інше розчарування – Самотній рейнджер. Дуже посередній фільмець, на який витратили просто нереальні 225 мільйонів. На екрані тих грошей взагалі не відчувається. (За 180 млн. зняли «Людину із сталі», яка змусила офігівати від спец ефектів) Джоні Деп ситуацію не врятував, та й взагалі його дуже переоцінюють як актора.

Ще до кінця серпня буде парочка нових прем’єр, всю надію покладаю на них. Загалом кіноіндустрія трохи заворушилась вже у цьому році, 2012 в порівнянні був набагато тьмянішим.

Оот-т-такі-от у нас справи. На днях нарешті прочитав 451 градуси по Фаренгейту (і де я раніше був?) і книга мені сподобалась. От такі твори потрібно старатись якісно екранізувати, а не знімати довбаного спайдермена знову.

Коментарі   
igor
# igor 28.08.2013, 02:18
Закляття прикольний фільм, чимось нагадує фільми 20-річної давності
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата | Скарга
Додати коментар


2011-2020 Всі права захищено.
При копіюванні матеріалів пряме посилання на сайт myslinsky.org обов"язкове, інакше - знайду і руки відірву :)
Designed by Me (or not).
Головна | Контакти | Про автора