Google і Bing: хто з пошуковиків крутіший?

Написано в Uncategorised
  • Переглядів: 967

Microsoft в ході недавнього дослідження запропонувала користувачам всесвітньої мережі оцінити якість потрібного пошуку інформації. У якості «піддослідних» взяли пошуковики Google і Bing. Учасники опитування обирали найкращий пошук, не знаючи яким саме ресурсом він забезпечується. У підсумку, згідно з результатами, переміг Bing, його вибрала велика частина респондентів.

 Понад п'ять мільйонів чоловік по всьому світу зайшли на сторінку конкурсу, щоб особисто взяти участь у цьому тесті. Такий інтерес навіть перевершив очікування організаторів змагання. Маркетологи Бінга задоволені і вважають, що більшість користувачів просто звикли до Google.

Поки кількість користувачів, що бажають взяти участь у дослідженні росло Bing вирішив самостійно опитати користувачів. З'ясувалося: 4700 чоловік понад 64% були приємно здивовані якістю пошуку від Bing. Більше половини з респондентів поміняли на краще ставлення до цього пошуковику. І більше 30% з опитаних вирішили використовувати цей ресурс замість Google.

Bing активно працює над поліпшенням якості пошуку і просуває свої продукти, щоб остаточно заявити про себе і відірватися від конкурентів.


2011-2020 Всі права захищено.
При копіюванні матеріалів пряме посилання на сайт myslinsky.org обов"язкове, інакше - знайду і руки відірву :)
Designed by Me (or not).
Головна | Контакти | Про автора