Шість переваг дитячих літніх таборів

  • Переглядів: 210


Протягом декількох поколінь діти проводили літо в таборах, пробуючи нові заняття, такі як плавання, походи і різні види спорту. Але при цьому багато сімей можуть не усвідомлювати те, що табір надає дітям різні можливості для розвитку важливих життєвих навичок, яких важко досягти в будь-якому іншому середовищі. Далі, ми розглянемо найбільш значущі з численних переваг, які ваші діти можуть отримати, відвідавши даний заклад. 

Основні переваги табору для дітей:

  • Цінні життєві навички. Насправді, існує великий розрив між знаннями, які діти отримують в школі, і навичками, необхідними для успіху в 21-м столітті. Деякі з навичок, необхідних для досягнення успіху, - це спілкування, співпраця, творчість, лідерство, соціалізація і рішення проблем, і всі вони будуть відпрацьовані дитиною в табірної середовищі. Діти завжди спілкуються один з одним, або на поле, або на ліжку, вчаться працювати разом як команда і як частина табірного спільноти. Вони також стають лідерами в таборі, будь то керівництво молодими кемперами або управління своєю командою. Також, діти вчаться самостійно орієнтуватися і вирішувати проблеми, а також беруть участь у багатьох творчих проектах.
  • Соціальна освіта. Навчання в школі - це лише тестування і отримання хороших оцінок. А табір, про який йдеться за даним посиланням https://vlagere.com/detskij-lager-brigantina/, у свою чергу, пропонує одне з найпотужніших навчальних середовищ і може бути місцем, де відбувається соціальне навчання дитини. Це дає дітям можливість спробувати нові види діяльності. Коли діти досягають успіху в цих діях, вони розвивають почуття власної гідності. Діти також розвивають соціальні навички і навички вирішення проблем, будучи частиною підтримуючої громади і беручи участь в спільних заходах. Кемпер кидають виклик і заохочують рости кожен день.
  • Можливість віддалитися від гаджетів. Сучасні діти проводять більше 7,5 годин в день за різними технологічними девайсами, які часто замінюють життєво важливі практичні заняття і можливості соціалізації. Більшість літніх таборів забороняють телебачення, смартфони, планшети і персональні комп'ютери. Відпочинок від технологій влітку дозволяє дітям спілкуватися віч-на-віч.
  • Можливість заново себе знайти. Учні часто відвідують школу з року в рік спілкуючись з одними і тими ж однолітками, що може привести до маркування і «застрявання» з певним сприйняттям. Дитина може стати відомим як старанний, спокійний індивід і т. д, коли він дійсно може бути гучним в іншій обстановці. Діти можуть заново віднайти себе в таборі і бути тим, ким вони дійсно хочуть бути, а це, в свою чергу, допомагає їм набути впевненості в собі.
  • Розвиток незалежності. Коли діти йдуть до табору, вони можуть стати більш незалежними. Протягом дня або цілого літа розлука з батьками означає, що дитина повинна навчитися покладатися на себе і інших довірених дорослих і однолітків. Розлука з батьками дає йому здатність мислити самостійно, що створює відчуття власної гідності.

2011-2020 Всі права захищено.
При копіюванні матеріалів пряме посилання на сайт myslinsky.org обов"язкове, інакше - знайду і руки відірву :)
Designed by Me (or not).
Головна | Контакти | Про автора