Найдорожчі ключові слова

Написано в Uncategorised
  • Переглядів: 972

"Google AdWords" завжди пропонує будь-які підказки при наборі пошукового запиту. Маркус Аллен проаналізував ці підказки минулого місяця. І в результатах кожне зі списку слів представляється з урахуванням змін, якщо порівнювати з тим місяцем, який йде зараз.

Вказана також динаміка вартостей, крім неї ще є дані про усередненою ціною за одне натискання користувача, а також повний обсяг запиту в пошуковій машині. Найдорожче пошукове словосполучення місяця жовтня - це запит на тему азбесту, наприклад «мезотеліома азбесту адвокат», «врегулювання мезотеліома» і «адвокат азбесту». Середня вартість за клік по таким підказкам стане для користувача дорівнює ста двадцяти доларам Сполучених Штатів Америки.

Якщо дивитися далі за списком, то там знаходяться запити з набагато більш низькою вартістю за клік. Близько десяти доларів США, якщо говорити конкретно. Взагалі в список включені слова з самих різних областей діяльності. Загальна кількість проаналізованих змін Маркусом Алленом дорівнює приблизно трьомстам ключовими словами. Також на офіційному сайті Гугл можна знайти весь список слів, які брали участь в експерименті.


2011-2020 Всі права захищено.
При копіюванні матеріалів пряме посилання на сайт myslinsky.org обов"язкове, інакше - знайду і руки відірву :)
Designed by Me (or not).
Головна | Контакти | Про автора