Apple найме автора діалогів для Siri

Написано в Uncategorised
  • Переглядів: 1487

Як повідомляє видання MIT Technology Review, компанія Тіма Кука розшукує співробітника для роботи з голосовим помічником Siri. В діловій соціальній мережі LinkedIn було розміщено відповідне оголошення-вакансія, яке в даний час вилучено. Головним обов'язком нового співробітника буде створення діалогів для утиліти Siri.

У числі вимог до кандидата - відмінні письменницькі навички і великий словниковий запас. Крім того, новий співробітник «яблучної» компанії повинен бути знайомий з різними культурами, любити мову і гру слів, а також знати іноземні мови і мати досвід перекладу. Робота буде проходити спільно з інженерами і дизайнерами інтерфейсів, а вдалі ідеї для нових діалогів можна буде отримувати з цілого ряду джерел, у тому числі і від користувачів програми. Нагадаємо, що утиліта Siri була представлена ​​в 2011 році, вона увійшла в число встановлених в iPhone 4S. Надалі зручна голосова помічниця була впроваджена і в інші пристрої Apple, наприклад, плеєри iPod touch і планшетні ПК iPad.

Siri може відповідати на питання користувача за допомогою даних з пошукача Wolfram Alpha, а також популярного сервісу відгуків Yelp. Крім цього, Siri навчили підтримувати діалог з користувачем, причому на самі різні теми. Також дана система надає різноманітні підказки, видає прогноз погоди, стан завантаженості доріг та іншу корисну інформацію. Більш того - розумна програма навчилася навіть жартувати з власником смартфона.

Друзі сайту: можливо вам потрібна якісна сетка сварная за доступними цінами!


2011-2020 Всі права захищено.
При копіюванні матеріалів пряме посилання на сайт myslinsky.org обов"язкове, інакше - знайду і руки відірву :)
Designed by Me (or not).
Головна | Контакти | Про автора