Со-цитування - нова гілка SEO

Написано в Uncategorised
  • Переглядів: 916

Існує маса всім відомих методів SEO, використовуваних повсякденно. Доопрацювання навігації, реклама на численних інтернет-ресурсах, прихований текст та інші хитрощі вже не нові.

Новий метод просування сайтів наводить нам Ренд Фішкін, керівник SEOmoz. Уявіть, що ви дивитеся результати пошукової видачі і виявляєте в першій десятці свій сайт. І це при тому, що ви не оптимізували свій сайт для пошуку по даному запиту, та й ключовими словами статті не рясніють. Тут вся справа в со-цитуванні або згадках.

Іншими словами, не обов'язково напихати тексти ключовими фразами або вивішувати усюди посилання свого сайту. Цілком достатньо буде простого (але частого) згадки вашого сайту в чужих статтях, оглядах. Наприклад, сайт ConsumerReports входить в ТОП-4 за запитом «рейтинг мобільних телефонів», хоча на самому сайті не спостерігається слів «рейтинг» або »мобільний телефон».

Даний метод поки не користується широким попитом, але за прогнозами керівника SEOmoz, буде досить важливий в найближчому майбутньому. Тому варто не забувати частіше згадувати бренд поруч з ключовими словами на всіляких джерелах, нехай і без прямих посилань.


2011-2020 Всі права захищено.
При копіюванні матеріалів пряме посилання на сайт myslinsky.org обов"язкове, інакше - знайду і руки відірву :)
Designed by Me (or not).
Головна | Контакти | Про автора