Smart TV стає популярним в Росії

Написано в Uncategorised
  • Переглядів: 1224

Зараз все більше людей, набуваючи телевізор, дивляться не тільки на бренд і розмір дисплея, як це було раніше, але й на додаткові функції, яке може забезпечити пристрій. Так уже склалося, що люди з чого-завгодно намагаються вичавити максимально-можливу кількість користі - те ж саме відбувається і з телевізорами. Наприклад, зараз багато передові бренди, такі як Samsung, Sony, Toshiba, LG та багато інших продають «розумні» телевізори, які можуть не тільки працювати з багатьма пристроями (плеєрами, комп'ютерами, смартфонами і планшетами), а можуть самостійно забезпечити деяку частину функцій.

Зараз доступний повноцінний youtube та інші веб-сервіси, на яких ви можете переглядати відео прямо на дивані, підключившись до інтернету через Wi-Fi з телевізора. Також є вбудовані ігри і браузер - тепер споживати будь-яку інформацію або показувати фотографії в соціальних мережах ще зручніше. Судячи з досліджень компанії Synovate Comcon - зараз близько 20-22 відсотків активних інтернет-користувачів набувають собі телевізори з функцією SmartTV, при цьому Росія знаходиться на 3 місці за кількістю продажів подібних телевізорів (спереду знаходиться Китай і Бразилія).

Найбільшою популярністю користуються пристрої від Samsung і LG, потім вже йде Sony і інші бренди ... Найбільшою популярністю дана технологія користується у Москвичів, далі йде Санкт-Петербург та інші міста. Найбільше люди користуються браузером, ютуб та іграшками, а також відео-сервісом ivi, який дозволяє із зручністю і цілком легально переглядати фільми та інший відео-контент.

Друзі сайту: вас може зацікавити якісна автошкола в Днепропетровске з доступними цінами на навчання!


2011-2020 Всі права захищено.
При копіюванні матеріалів пряме посилання на сайт myslinsky.org обов"язкове, інакше - знайду і руки відірву :)
Designed by Me (or not).
Головна | Контакти | Про автора