Середній американець витрачає на гаджети 1300 доларів на рік

Написано в Uncategorised
  • Переглядів: 1226

CNN Money повідомили достатньо цікаву інформацію. Після підрахунків і безлічі опитувань виявилося, що середня сім'я в Америці витрачає близько 1 300 доларів США щорічно на гаджети і деякі послуги з цього сектора (наприклад, оплату інтернету, або ж придбання необхідного програмного забезпечення для куплених пристроїв, проте про ігри нічого не сказано - чи належать вони до цієї категорії придбань чи ні). При цьому, на відміну, наприклад, від нашої рідної Росії, набувають все нові і нові пристрої для різних завдань не тільки діти, а й дорослі, а також люди у віці - нерідко на вулицях або в публічних місцях США можна зустріти дідуся або « дядька »з ноутбуком / планшетом і навіть новеньким смартфоном на« складною »(для більшої частини« не комп'ютерні »людей) операційній системі.

Зараз в Америці склалася наступна ситуація - в середньому на кожного «звичайного» громадянина, який працює і отримує достатньо коштів, припадає як мінімум кілька гаджетів з доступом до інтернету. Наприклад, це може бути домашній комп'ютер, робочий ноутбук, який перебуває з людиною в основному на роботі, іноді вдома (коли чогось не встиг) і у відпустці або поїздках, щоб бути «на зв'язку» в разі чого.

Плюс до цього може йти сучасний смартфон (в основному для зв'язку) і планшет виключно для розваг і більш комфортного «споживання» контенту (на дивані подивитися фільм, почитати книжку, відвідати парочку сайтів перед сном або під час кави за сніданком). Таким чином у багатьох сучасних людей кількість пристроїв, залежно від їх появи, збільшується від року до року. Адже є люди, які купують кілька телефонів, або ж у добавок до всіх своїх комп'ютерів і смартфонам набувають консоль виключно для ігор.

Друзі сайту: вас може зацікавити якісна широкоформатная печать за доступними цінами!


2011-2020 Всі права захищено.
При копіюванні матеріалів пряме посилання на сайт myslinsky.org обов"язкове, інакше - знайду і руки відірву :)
Designed by Me (or not).
Головна | Контакти | Про автора