Sape запустив в роботу сервіс контекстної реклами

Написано в Uncategorised
  • Переглядів: 903

AdvMagic.ru - саме так називається новий сервіс контекстної реклами, запущений біржею посилань Sape. Даний сервіс дозволяє автоматично створювати рекламні кампанії, виходячи з контенту сайту рекламодавця, аналізу його цільової аудиторії, а також конкурентів. Розміщуватися реклама буде на платформах Яндекса, Пошуку Mail.ru, Рамблера і інших не менш якісних російських ресурсах.

Система стягує плату тільки за реальні переходи, при цьому кінцева вартість оголошень розраховується згідно категорії, до якої належать рекламовані товари або послуги, а також рівню конкуренції по ним. Рекламодавцю завжди буде пропонуватися найбільш оптимальна ціна, так що йому залишиться тільки визначитися з кількістю переходів, яке він бажає отримати.

Таким чином, якщо конкретний рекламодавець збирається, наприклад, надати користувачам рекламу такої послуги як швидка комп'ютерна допомога вдома в ЗАТ, то на новому сервісі можна він може отримати прийнятну ціну за рекламне оголошення і задану кількість переходів.

При придбанні мінімального пакета рекламодавцеві гарантується близько двохсот цільових відвідувачів. Новий сервіс AdvMagic.ru перейшов в тестовий режим ще наприкінці лютого цього року. А через місяць сервіс eLama.ru, що надавав послуги автоматизації контекстної реклами, отримав від венчурного фонду Impulse VC вісімсот тисяч американських доларів, що дозволило почати інтеграцію з Sape. Це, за словами куратора проектів біржі Костянтина Леоновича, дозволить всім користувачам функціоналу Sape більш ефективно і продуктивно вкладати грошові кошти в систему пошукових просувань.


2011-2020 Всі права захищено.
При копіюванні матеріалів пряме посилання на сайт myslinsky.org обов"язкове, інакше - знайду і руки відірву :)
Designed by Me (or not).
Головна | Контакти | Про автора