Samsung готує хромбук на власному процесорі

Написано в Uncategorised
  • Переглядів: 1172

Коли Google тільки показала свій новий проект , яким була нова операційна система , що виглядає як браузер , мало хто повірив у життєздатність подібної системи , проте з часом люди « розсмакували » продукт і багатьом довелося за смаком творіння цієї компанії. Зараз Chrome OS використовують багато людей , особливо ті , у яких основні потреби - це інтернет і браузер , так як саме для подібних сценаріїв роботи і придумана операційка (все в інтернеті , а безпосередньо на пристрої - необхідне ПЗ для виходу в мережу і самих основних задач).

У зв'язку з популяризацією і зростанням попиту на пристрої з Хром ОС , компанії активізувалися. Судячи з останньої інформації , в Samsung зараз працюють над новим хромбука , який цікавий своєю начинкою і ціною. Вартість поки не повідомлялася , проте , дивлячись на характеристики і взагалі специфічність подібних пристроїв - високою вона бути не може.

Технічні характеристики дуже повсякденні - 12 -дюймовий екран , 16 або 32 ГБ пам'яті , 3 ГБ оперативки , а також - найцікавіше , як професор буде використано вирішення від Samsung - Exynos 5 (з одним кристалом ) .

Друзі сайту: якщо вам потрібна якісна резина для грузовиков, тоді ви неодмінно повинні замовити її у компанії "Тімол" за вигідними цінами!


2011-2020 Всі права захищено.
При копіюванні матеріалів пряме посилання на сайт myslinsky.org обов"язкове, інакше - знайду і руки відірву :)
Designed by Me (or not).
Головна | Контакти | Про автора