Шукати в Google стало ще простіше

Написано в Uncategorised
  • Переглядів: 989

Як відомо, компанія Google - це один з найпопулярніших і зручних пошукачів у світі. Більшість користувачів всесвітньої павутини шукають потрібну інформацію саме в Гуглі. Багато хто робить Google заголовною сторінкою в браузері, щоб відразу ж приступити до пошуку. Компанія ж в свою чергу піклується про користувачів і робить все можливе для того, щоб пошук став ще простіше і приємніше.

Не так давно корпорація повідомила про деякі нововведення, які покликані максимально оптимізувати роботу Google. А саме:

1. У травні 2012 року компанія представила світу свій тестовий проект під назву «Граф знань». Це унікальна база даних, що містить в собі понад 500 мільйонів відомостей про реальних людей, речах, місцях, а також зв'язків між ними. Користувачам припав до душі «Граф», тому на даний момент доступ до нього розширений.

2. Об'єднання пошти та пошуку. Ця функція, покликання якої - в правій стороні екрану продемонструвати користувачеві його ж gmail - листи, які підходять під критерії пошуку. Адже іноді відповідь на ваше питання може лежати прямо на увазі, а точніше, на вашій пошті. Однак ця функція доступна тільки тим. хто зареєстрований в системі.

3. Модернізація голосового пошуку. Відтепер у вас є можливість запитати у гугла і в письмовому та в голосовому вигляді. Досить лише натиснути на значок мікрофона і вимовити, що цікавить. Прості питання гугл навіть зможе озвучити вам.

Виходячи з цього, можна зробити висновок, що Google на цьому не зупиниться і буде і далі максимально спрощувати життя середньостатистичного користувача і робити пошук інформації набагато приємніше за допомогою своїх блискучих нововведень. Що ж, це не може не радувати.


2011-2020 Всі права захищено.
При копіюванні матеріалів пряме посилання на сайт myslinsky.org обов"язкове, інакше - знайду і руки відірву :)
Designed by Me (or not).
Головна | Контакти | Про автора