Що потрібно засвоїти новачкам в СЕО

Написано в Uncategorised
  • Переглядів: 607

Кожен з нас колись був початківцем у своїй галузі. Ніхто не народжується вже з досвідом. Тому, я вважаю, що новачкам потрібні корисні поради, які вони можуть застосувати на початку свого шляху, щоб не робити помилок.

Отже, якщо ви тільки прийшли в сферу СЕО і ще навіть не знаєте як перевірити індексацію сайту в Google, тоді вам потрібно починати з самих «азів».

Я відразу допускаю, що ви переконані піти саме в цю сферу і хочете постійно вивчати щось нове. До цього треба бути готовим, адже СЕО насправді дуже динамічна наука. Алгоритми постійно змінюються і за всіма змінами потрібно уважно стежити.

Спочатку визначитеся яким шляхом ви хочете йти - безкоштовним або платним. Безкоштовний шлях полягає в тому, що всю інформацію ви будете шукати і пізнавати самі, перші спроби просування у вас також будуть без бюджетів на рекламу / контекст / посилання і т.д. Це найдовший і складний шлях, однак і самий грунтовний. Якщо ви будете працювати методом проб і помилок, ви будете постійно отримувати величезну кількість досвіду і будете розуміти чому слід вчинити так, а не інакше.

Якщо ж ви підете на курси seo-akademiya.com, замовите собі консультанта будете користуватися всілякими сервісами, які запевняють, що самі все зроблять за вас, то це вже буде платний шлях, але я його можу рекомендувати тільки в одному випадку. Коли ви хочете максимально заощадити свій час і у вас є достатня кількість грошей, щоб не переживати через погані результати просування, або ж відсутності результатів взагалі.

Поставте собі правильну мету і йдіть до неї. Хочете вміти розбиратися в настройках контекстної реклами? Тоді реєструйтеся і починайте налаштовувати. Хочете зрозуміти чому одна сторінка за запитом знаходиться вище, ніж інша? Відкривайте обидві і аналізуйте усіма можливими способами. Знаходьте закономірності, записуйте їх або запам'ятовуйте і робіть ґрунтовні висновки.

За день ще ніхто не став гуру в СЕО, тому приготуйтеся до важкої роботи. Сподіваюся, що стаття була для вас корисною, тож підписуйтеся на оновлення!


2011-2020 Всі права захищено.
При копіюванні матеріалів пряме посилання на сайт myslinsky.org обов"язкове, інакше - знайду і руки відірву :)
Designed by Me (or not).
Головна | Контакти | Про автора