Російський пошук в семантиці Гугл

Написано в Uncategorised
  • Переглядів: 1225

Корпорація Гугл запустила своєї проект під назвою «Knowledge Graph» ще навесні поточного року. В ту пору пошук по мережі був доступний тільки англійською мовою. А буквально кілька днів тому керівництво проекту опублікувало інформацію про те, що тепер інтерфейс буде включати в себе і російську мову. Крім російської в пошуку передбачені наступні - японський, іспанська, німецька, французька, португальська та італійська.

Як заявляє в своєму інтерв'ю автор і розробник цього інноваційного пошукового інструменту - його дітище не таке вже й просте. Алгоритм додатки шукає дані не просто за ключовою фразою, але крім того ще розпізнає суть виходячи зі схеми яка є аналогічною людському мисленню.

Ось, наприклад, якщо користувач спантеличений пошуком інформації про якусь історично значимої особистості, то крім звичайного відповіді на свій запит він отримає додаткові матеріали, які будуть відображатися в колонці справа. Наприклад, інформація з його біографії, імена батьків та їх професія, а також пам'ятні події в житті його родини. Ну і його спадщина - все, що пов'язано з ім'ям цієї великої людини в реальному світі.


2011-2020 Всі права захищено.
При копіюванні матеріалів пряме посилання на сайт myslinsky.org обов"язкове, інакше - знайду і руки відірву :)
Designed by Me (or not).
Головна | Контакти | Про автора