Російський громадянин звинувачується в DDoS-атаках на сайти Amazon і eBay

Написано в Uncategorised
  • Переглядів: 1308

Звинувачення в реалізованих в 2008 році атаках на сайти Amazon.com і eBay пред'явлено російському громадянину Дмитру Зубаку. Цей 25-річний москвич був недавно затриманий на Кіпрі. Керівник відділу по боротьбі з кібер-злочинністю Міністерства юстиції США заявив, що даний арешт став результатом складної операції за участю відразу декількох правоохоронних структур.

Прес-служба Міністерства юстиції США офіційно повідомила, що в даний момент обвинувачений чекає екстрадиції. Присяжний суд штату Вашингтон ще навесні визнав його винним, і хакеру належить понести покарання у вигляді десяти років позбавлення волі і штрафу близько 250 000 доларів. Крім основних звинувачень, Дмитру Зубаку можуть бути пред'явлені і інші. Зокрема, мова йде про інцидент на сайті Priceline.com. Цей ресурс піддався DDoS-атаці, в ході якої спільники підозрюваного запропонували власникам усунути проблему за грошову винагороду.

Заарештованому російському громадянину інкримінують ще ряд злочинів, в число яких входить нелегальний збір і зберігання персональної інформації більш ніж про 28 тисяч власників банківських карт. Після екстрадиції до США суд буде розглядати дані епізоди в окремих засіданнях, тому що по них вина ще не доведена.


2011-2020 Всі права захищено.
При копіюванні матеріалів пряме посилання на сайт myslinsky.org обов"язкове, інакше - знайду і руки відірву :)
Designed by Vladislav (or not).
Головна | Контакти | Про автора