Як вибрати курси англійської мови?

  • Переглядів: 511

Курси англійської мови діляться на кілька видів:

  • Відвідування інтенсивних курсів - для громадян, які бажають навчитися англійської мови в короткі терміни. Відвідувати такі заняття необхідно від 5 до 7 разів на тиждень.
  • Спеціалізовані - надаються з метою підготувати людину до міжнародного екзамену. Для навчання за кордоном або при переїзді на постійне місце проживання в іншу країну потрібно здати спеціальний тест на знання іноземної мови.
  • Класичні - поступове поліпшення знання іноземної мови. На курсах учень поступово отримує знання в усіх напрямках. Викладачі не акцентуються на вивченні лише одного аспекту мови (лексика, граматика, фонетика та інше).
  • Розмовні курсы английского - відвідують люди, які прагнуть навчитися вільному спілкуванню англійською. При цьому при вивченні акцент робиться на комунікативному навику спілкування. Велику увагу приділяють на прослуховування аудіозаписів англійською мовою.
  • Відвідування бізнес курсів - вивчається діловий етикет. Також учнів навчають правильному складанню листів. На курсах можна освоїти нові терміни. В результаті навчання отримується навик вільного спілкування з іноземними колегами, партнерами, що позитивно впливає на просування справ компанії.
  • Відвідування технічних курсів англійської мови - користуються попитом для громадян певних професій. Наприклад, медичні працівники, журналісти, юристи на курсах вивчаю термінологію, яка застосовується в їх професії.

Як не помилитися з вибором курсів з англійської мови?

При виборі курсів слід визначитися з методикою викладання, а також з метою вивчення іноземної мови. Після чого слід поцікавитися про те, чи надає обрана компанія перше заняття на безоплатній основі. Важливо! Пробне заняття в обраній школі проводиться в групі, де вже навчаються студенти. А під поняттям відкритого уроку розуміється заняття, організоване лише для новачків. Найкраще відвідати пробне заняття. Це дозволить з боку оцінити професіоналізм викладача і ефективність способів його навчання.

Ряд вимог до педагогів

1. Педагог зобов'язаний мати вищу педагогічну освіту. Щоб упевнитися в його наявності, можна попросити надати документ, який підтвердить наявність спеціальності викладача іноземної мови.

2. У хорошого педагога в наявності будуть власні методичні розробки.

3. У процесі навчання хороший викладач буде використовувати різні методики. Не зайвим буде дізнатися, за якими підручниками буде відбуватися навчання. Слід звернути увагу на школу, де викладач воліє в навчанні використовувати іноземні підручники. Такі заняття будуть більш ефективними. А поєднання класичного і сучасного підходів навчання - одна з позитивних рис професіонала.

4. Досвід викладання - рекомендується з'ясувати стаж роботи викладача в даній школі. Деякі педагоги паралельно викладають в престижних університетах. Професіоналізм викладача - важлива складова при виборі школи англійської мови.

5. Подача матеріалу в процесі навчання - на першому безкоштовному занятті можна зробити висновки, чи підійде даний викладач саме вам. Адже подача матеріалу, вміння знайти підхід до кожного студента і донести до нього досліджуваний матеріал - дозволяє без праці освоїти англійську мову. Вся інформація на уроках повинна бути зрозумілою.

6. Доброзичливість викладача - вивчення мови повинно відбуватися в сприятливій атмосфері. Студенти повинні відчувати себе розкутими в колективі.


2011-2020 Всі права захищено.
При копіюванні матеріалів пряме посилання на сайт myslinsky.org обов"язкове, інакше - знайду і руки відірву :)
Designed by Me (or not).
Головна | Контакти | Про автора