Amazon запустить сервіс Instantvideo в Росії

Написано в Uncategorised
  • Переглядів: 1250

Instantvideo - це відмінний сервіс від компанії Amazon , яка володіє безліччю продуктів ( практично всім відома своїм інтернет -магазином , електронними девайсами - читалками і планшетами , а також іншими програмними продуктами) . За допомогою Instantvideo жителі різних країн мають можливість зручно , а головне - легально , переглядати різні передачі та фільми в режимі онлайн. Можливо , незабаром даний сервіс з'явиться і в Росії ( а також ряді інших країн , які раніше входили до складу СНД). Вже зараз Amazon подала на реєстрацію патент , так що , найближчим часом , наші сусіди зможуть порадіти новому сервісу .

Це гарна новина , якщо вона виявиться правдою , адже у нас немає зараз жодного сервісу , в якому можна придбати фільм у день прем'єри , тому , більша частина користувачів інтернету , які з тієї , чи іншої причини не бажають відвідувати кінотеатр , качають контент «нелегально »(зараз є безліч людей , які готові заплатити 3-6 долара за фільм , який можна подивитися в хорошій якості , дома і« без лагів »).

 Варто сказати , що наші IT- шники не поспішають запускати подібні сервіси , що сприяє « піратству », з яким намагається боротися держава . Якщо даний сервіс буде запущений на гідному рівні (тобто - фільми , з нормальним перекладом і у відмінній якості будуть доступні в перші дні прем'єри в Росії) , то він повинен вийти успішним , адже зараз у « добропорядних » користувачів відсутня альтернатива - вибору тільки два : або в кінотеатр , або качати з інтернету. Заплатити кілька доларів і отримати новий фільм в тому форматі , який необхідний , та ще й з можливістю дивитися коли хочеться - відмінно , от тільки чи вдасться Амазону подібне , нам ще належить дізнатися .

Друзі сайту: якщо ви обожнюєте різноманітні цікаві журнали, тоді ви неодмінно стикались із проблемою їх купівлі, адже досить складно знайти у своєму місті потрібний журнал. У таких випадках вам стане у пригоді джорнал уа, на якому ви зможете придбати найновіші випуски якісних журналів та ще й прочитати їх просто онлайн!


2011-2020 Всі права захищено.
При копіюванні матеріалів пряме посилання на сайт myslinsky.org обов"язкове, інакше - знайду і руки відірву :)
Designed by Me (or not).
Головна | Контакти | Про автора