Про нововведення російського Мейл.ру

Написано в Uncategorised
  • Переглядів: 1023

Нещодавно в офіційному блозі компанії Mail.Ru Group була опублікована запис про те, що тепер рейтинг Mail.Ru у своїх звітах, в яких представлені дані про характеристики користувачів (вік, стать, браузер і розташування) буде відображати дані не тільки про розподіл користувачів, але й про кількість скоєних хітів.

На відміну від давно функціонуючих у сфері всесвітніх лічильників конкурентів Яндекс.Метрики і Google Analytics тільки лише введена система статистики, що належить Mail.Ru, доступна публічно.

Варто відзначити, що разом зі звітами, які були запущені не так давно, нова система дозволить майстрам веба найбільш детально проводити аналіз діяльності власних сайтів, отримувати дані по запиту "женская одежда от производителя". Завдяки даному нововведенню власникам сайтів стане доступна об'єктивна оцінка якості та зручності ряду ресурсів, що у разі потреби дозволить вчасно виправляти неполадки.

Так, вебмастер зможе виявити, що кількість переглядів в одному браузері набагато менше, ніж в інших. Це, звичайно, має наштовхнути на висновки, що користуватися певним сайтом в якомусь браузері незручно. Крім вищевказаних звітів у грудні минулого року Рейтинг Mail.Ru поповнився новим функціоналом, що дозволяє відстежувати цілі, які дозволяють вибирати серед маси користувачів тих представників, які більше можуть зацікавити вебмайстра з точки зору просування бізнесу. Рейтинг дозволяє отримувати інформацію про те, звідки прийшли потенційні покупці онлайн-магазинів.


2011-2020 Всі права захищено.
При копіюванні матеріалів пряме посилання на сайт myslinsky.org обов"язкове, інакше - знайду і руки відірву :)
Designed by Me (or not).
Головна | Контакти | Про автора