Як вибрати якісний пінопласт для будівництва?

  • Переглядів: 296

Пінопласт застосовується дуже широко: як упаковки офісної і побутової техніки, при виготовленні макетів і моделей.

Цей матеріал дуже добре зарекомендував себе в якості утеплювача, недорогого, але вкрай ефективного. Щоб правильно вибрати пінопласт для утеплення, необхідно знати деякі тонкощі, інакше витрачені зусилля будуть марними.

Якщо ви збираєтеся застосовувати всередину морозильних камер, або використовувати його при обклеювання стін, або укладати його за вагонкою, то щільність необхідного вам пінопласту - 15 кг / м3.

Утеплюючи фасади будівель і різних споруд, щільність повинна бути 25кг / м3.

Щоб утеплити дах і підлогу (використання під стяжку), щільність застосовуваного пінопласту максимальна - 35кг / м3.

Пінопласт виробляють по ГОСТу, і він буває двох категорій - першої і вищої. У компанії можна вибрати і купити пінопласт за оптовою ціною. У нас представлені всі категорії пінопласту.

При виборі матеріалу, також слід звертати увагу на умови зберігання. Неприпустимо, щоб листи пінопласту знаходилися під відкритим небом, від неправильного зберігання його теплоізоляційні властивості можуть постраждати. Крім того, матеріал може увібрати воду, що призведе до швидкого руйнування. Якщо є можливість, необхідно вимагати у продавця сертифікат якості і висновок незалежних експертів. Добросовісний продавець обов'язково буде містити свій товар в упаковці. У компанії ви можете купити будівельні матеріали оптом з наданням сертифікатів якості. Якщо упаковка пошкоджена або відсутня, слід відмовитися від покупки, в іншому випадку втратите гроші на неякісний товар.

Візуальна оцінка пінопласту досить проста. Потрібно просто знати, куди слід дивитися. По-перше, переконайтеся, що в ньому відсутні вади - немає відколів, деформації, розкришених ділянок.

Колір пінопласту теж говорить багато про що. Матеріал хорошої якості, не дивлячись на його різновид і виробника допускається тільки білого кольору. Якщо колір варіюється, це означає, що під час виробництва допускалися помилки або була порушена технологія, що з часом позначиться на властивостях пінопласту далеко не кращим чином.

Рівномірність гранул, також допоможе визначити якість. Розподіл гранул у якісного пінопласту буде рівномірним, і мати приблизно однаковий розмір. Якщо це не відповідає дійсності, можна задати продавцеві уточнюючі питання або відмовитися від покупки.


2011-2020 Всі права захищено.
При копіюванні матеріалів пряме посилання на сайт myslinsky.org обов"язкове, інакше - знайду і руки відірву :)
Designed by Me (or not).
Головна | Контакти | Про автора