Швидке зростання популярності HTTPS

Написано в Uncategorised
  • Переглядів: 1056

За останні кілька років число сайтів, які користуються захищеним протоколом передачі даних, збільшилося приблизно в три рази. Таке повідомлення на своїй сторінці Google+ розмістив співробітник компанії Ілля Григорик.

Друзі сайту: якщо ви нещодавно придбали нове ліжко, тоді, можливо, вас зацікавить якісний та надійний онлайн магазин матрасов, в якому ви можете замовити якісні та зручні матраси за доступними цінами! Завдяки придбаному матрасу якість вашого сну безсумнівно покращиться, як і загальне здоров'я організму.

За вищезазначений проміжок часу частка інтернет-ресурсів, які працюють по протоколу HTTPS, збільшилася до 13%, хоча спочатку становила лише 3%. Такі дані були отримані завдяки аналізу електронного архіву HTTP Archive, в ході проведення якого було досліджено близько 300 тисяч самих відвідуваних сайтів, що базуються у всіх куточках світу. «Цей електронний архів здатний підраховувати унікальні джерела, не звертаючи ніякої уваги на популярність якогось конкретного сайту, - прокоментував співробітник компанії, - на приклад, один із сервісів на зразок facebook.com і google.com видасть набагато більше користувальницьких переміщень, на відміну від того сайт, який відвідується час від часу».

Щоб підтвердити своє припущення, співробітник Google продемонстрував досить цікаву статистичну інформацію, яка стосувалася популярного браузера Chrome. Згідно з цією інформацією, частка переміщень, які були вироблені через захищений протокол користувачами цього браузера, за пару років підскочила майже в два рази - з 27% до 58%.


2011-2020 Всі права захищено.
При копіюванні матеріалів пряме посилання на сайт myslinsky.org обов"язкове, інакше - знайду і руки відірву :)
Designed by Me (or not).
Головна | Контакти | Про автора