Сотня нових карт поповнить Hearthstone

Написано в Uncategorised
  • Переглядів: 779

Для будь-якого проекту, в якому використовуються карти, важливим аспектом є систематичне додавання нових бустер-паків. Чи не стане винятком колекційна карткова гра Hearthstone.

Останнє доповнення Curse of Naxxramas, що побачило світ у липні поточного року, привнесло в гру в кінцевому підсумку 3 десятка нових карт. Що стосується майбутнього розширення, деякими відомостями про нього в рамках інтерв'ю для Polygon поділився Джейсон Чейс, директор компанії-розробника, позначивши його «першим повноцінним аддоном».

 Оновлення Hearthstone буде містити в собі більше 100 нових карт єдиної тематики. Однак це не означає, що в проекті всі вони стануть доступними одноразово.

Що стосується призначених для пристроїв на базі Android, а також гаджетів iPhone версій проекту, вони не обговорювалися. Залишається дочекатися фестивалю BlizzCon, який внесе більше ясності з цього питання.

Беручи до уваги досвід Naxxramas, де по кілька нових карт вводилися в гру протягом 5 тижнів, не можна виключати подібного підходу і для цього доповнення. Поступовий запуск врівноважить шанси досвідчених геймерів і початківців гравців в інтеграції карт в колоди та дозволить краще в них розібратися навіть новачкам.

Найменування прийдешнього аддона, а також його тематика досі залишаються під питанням. Очевидно, ситуація проясниться в ході заходу BlizzCon, запланованого на 7-8 листопада. Відбудеться воно в Анахаймі.

Чейс зазначив, що в разі успішності поновлення однокористувацькі апдейти зразок Naxxramas і доповнення для онлайн ігри будуть випускатися по черзі. Крім цього, в Hearthstone не виключається поява нових ігрових режимів в перспективі.

Команда Hearthstone пильно стежить за реакцією користувачів на що відбуваються в проекті зміни, що стосуються впровадження нового контенту.

Друзі сайту: ви можете замовити красиві памятники з граніту за доступними цінами!


2011-2020 Всі права захищено.
При копіюванні матеріалів пряме посилання на сайт myslinsky.org обов"язкове, інакше - знайду і руки відірву :)
Designed by Me (or not).
Головна | Контакти | Про автора