Позови британців у бік Google

Написано в Uncategorised
  • Переглядів: 909

Як мінімум десять жителів Великобританії, нещодавно, як вони стверджують, стали об'єктами стеження компанії Google. Ці люди є користувачам сучасних пристроїв типу iPad, iPhone і браузера Safari. Об'єктом судового розгляду, до якого вдалися британці, став американський інтернет-гігант компанія Google.

Понад десяток судових позовів у бік знаменитої корпорації знаходяться в даний час на стадії розгляду. Позивачі стверджують, що у них є всі підстави вважати, що за допомогою продукції компанії Apple американська Google порушує їх право на недоторканність особистих даних. Правда це чи ж спрямована в бік конкурента провокація стане відомо після того, як суд розгляне всі позови обвинувачів.

Друзі сайту: вас може зацікавити сайт під назвою "Щоденник моїх роздумів", на якому автор викладає короткі нотатки по роботі по роботі з CMS та програмами, а також власні ессе.

Згідно з даними компанії The Guardian у обвинувачів є аргументи, згідно з якими іменитий американський пошуковик, незважаючи на всі власні настройки безпеки, досліджує поведінкові фактори користувачів інтернету. Все б нічого, але подібне «втручання» з боку компанії Google вже раніше відбувалося. У Великобританії таке зафіксовано вперше.

Конкретний приклад втручання вже траплявся влітку 2012 року, коли Google виплатив в судовому порядку компенсацію, сумою в 22,5 мільйонів доларів штрафу, за те, що цікавився користувачами пристроїв Apple через пошукову систему Safari. Тоді Google встановив в настройках пошукача Safari спеціальний код, який порушував права на приватність користувачів пристроїв «яблучної компанії» і був направлений на дослідження поведінки користувачів в інтернеті. Варто відзначити, що подібна «реклама» йде не на користь заокеанської корпорації Google.


2011-2020 Всі права захищено.
При копіюванні матеріалів пряме посилання на сайт myslinsky.org обов"язкове, інакше - знайду і руки відірву :)
Designed by Me (or not).
Головна | Контакти | Про автора