Пошуковик Google показав свої методи роботи

Написано в Uncategorised
  • Переглядів: 1007

Компанія Google - найзнаменитіший пошуковий ресурс Інтернету - несподівано дала добро на один важливий документ, доступний для асессоров по всьому світу. Гаразд, якби це були якісь правила по роботі з пошуком для найкращих результатів даної діяльності.

Але справа стосується саме показу всіх технологій, які говорять про те, як працює пошукова система Google в такій сфері, як аналіз якісного пошуку. Простіше кажучи, документ оголив методи роботи компанії щодо вдосконалення пошукової системи. Причому документ має формат RDF і обсяг в 43 сторінки. І фахівці Google запевняють, що цей посібник відображає тільки невелику частину прихованої інформації за минулорічними напрацюванням за листопад місяць. Таким чином, спираючись на слова програмістів, неважко собі уявити величезний масштаб технічної інформації, укладений в пошуковику Google.

Документ називається «Як працює пошук» (або «How Search Works") і лежить у відкритому доступі на сторінці самого пошуку Google. Дана схематична документація, що відкривається через PDF, всього-на-всього копія того споконвічного оригіналу, який опинився в мережі інтернет. І інформація всередині копії частково скорочена. Тобто, в оригінальному документі інформація була в обсязі 161 сторінок, а в копії є тільки 43 сторінки, і різниця очевидна.

Якби цікавий читач міг ознайомитися з оригіналом, то йому були б доступні такі технічні секрети, як управління інтерфейсом системи Google і деякі неосновні функції, наприклад, оцінка та аналіз такого параметра, як якість пошуку.

При доступі до 43 стор. Пошукової системи, багато фахівців зможуть дізнатися основні методи роботи з Google.


2011-2020 Всі права захищено.
При копіюванні матеріалів пряме посилання на сайт myslinsky.org обов"язкове, інакше - знайду і руки відірву :)
Designed by Me (or not).
Головна | Контакти | Про автора