Поради для новинних ресурсів

Написано в Uncategorised
  • Переглядів: 899

Пройшов деякий період часу, що супроводжується затишшям і ми знову бачимо Метта Каттса, який готовий відповідати на запитання вебмайстрів. Керуючий проекту Google Webspam пояснив специфіку інформаційних порталів, що поширюють новинну тематику.

Один з користувачів задав наступне питання: «Хотілося б почути від Вас певні рекомендації для сайтів, що наповнюються новинним змістом. Які можуть бути проблеми на відміну від комерційних ресурсів? Наприклад, є новинна стаття. Необхідно зробити її продовження. Що краще зробити: сформувати все заново або продовжити вже наявну сторінку? ».

Із слів Метта Каттса, доцільно було б продовжувати розвиток однієї сторінки, тому вона з часом накопичує рівень PR. Існують випадки, пов'язані з публікацією кількох історій за кілька днів, при цьому їх замітки не об'єднують посиланнями. Це і є причиною втрати читачів, незалежно від того, будь то стаття про радіатори або автомобілі, здорове харчування або культурна освіта.

Як приклад була наведена усіма відома і улюблена електронна енциклопедія під назвою Вікіпедія. Варто зауважити, що там тема містить одну сторінку, яку постійно доповнюють новими фактами і матеріалом.

Іноді бувають моменти, коли просто необхідно створити нову сторінку. В інших випадках ефективніше просто додати інформацію у вже наявний розділ.

Свою думку висловив керуючий відділу i-Media Анатолій Скальський: «Я вважаю Метта майстром своєї справи. Тому рекомендую врахувати його побажання при роботі з ресурсами. Від себе можу додати, що при об'ємному продовженні не потрібно переміщати оновлення на новий лист ».


2011-2020 Всі права захищено.
При копіюванні матеріалів пряме посилання на сайт myslinsky.org обов"язкове, інакше - знайду і руки відірву :)
Designed by Me (or not).
Головна | Контакти | Про автора