Google Street View дозволить користувачам побачити найвеличніші куточки Землі

Написано в Uncategorised
  • Переглядів: 1402

Широко відома компанія Google додала нову можливість перегляду за допомогою Street View панорамних знімків найвищих гір - Кіліманджаро, Еверест, Ельбрусу і Аконкагуа, за словами представників компанії дана функція унікальна і неповторна.

Кожна з доступних гір є найбільш високою в розташованій частині світу: Кіліманджаро в Африці, Еверест в Азії, в Південній Америці - Аконкагуа і Ельбрус в Європі. На саму вершину Евересту команда Google, не ризикнула підніматися і обмежилися запечатання лише базового табору альпіністів на висоті 5 тис. 545 метрів. Повідомлення компанії говорить: "Ніщо не може наблизитися по відчуттях з перебуванням на вершині гір, і завдяки Google Maps ви перенесетеся на ці вершини, зможете насолоджуватися краєвидами без лавин, розколин, обвалень і інших небезпек, що стоять перед альпіністами".

Також до доступним для перегляду через Street View природних визначних пам'яток можна додати Антарктику, швейцарські Альпи, басейн Амазонки, Великий Каньйон. Тепер можна, навіть перебуваючи вдома під замком, відвідати весь світ.

Варто відмітити, що сервіс Street View користується досить великою популярністю, адже дозволяє подорожувати світом, фактично сидячи на дивані. Компанія Google постійно вдосконалює даний сервіс та розширює, все більше місць потрапляють під об"єктиви Street View.

Друзі сайту: http://solidity.com.ua/works/poklejka-oboev/


2011-2020 Всі права захищено.
При копіюванні матеріалів пряме посилання на сайт myslinsky.org обов"язкове, інакше - знайду і руки відірву :)
Designed by Me (or not).
Головна | Контакти | Про автора